Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

IN TIME

EEGER Design+

Představujeme Vám Egger DESIGN+, první designovou podlahu s efektem SelfRepair (tvarová paměť). Tuto vlastnost zajišťuje TPU, což je zkratka pro termoplastický polyuretan. Pokud na povrchu dojde k deformacím způsobených třeba otiskem nohou od nábytku, „vzpomenou“ si molekuly TPU vytlačené ze svého místa na výchozí polohu a během krátké doby se zase posunou zpět. Podlaha je až překvapivě odolná a snadno se udržuje. Její stálobarevnost a mechanická odolnost zajistí, že vaše podlaha bude i po letech vypadat jako nová. Tato podlaha je velmi tichá a má velmi dobré protiskluzné vlastnosti. Základ tvoří nosná deska UWF z vláken ze speciálních jehličnatých dřevin s velmi vysokou hustotou. Díky dvojité ochraně DualSeal se dovnitř nedostane ani kapka vody, proto je tato podlaha vhodná i do vlhkého prostředí. TPU je elastický materiál bez emisí a zápachu, neobsahuje PVC a má vysokou odolnost proti poškrábání a změnám teplot. Díky těmto vlastnostem a regeneračním schopnostem povrchu poskytuje výrobce záruku pro domácnosti 25 let. Tato podlaha je vhodná i pro více zatížené komerční oblasti kde je poskytována záruka 5 let. Podlahu Egger DESIGN+ lze pokládat jak plovoucím způsobem, tak i celoplošně lepit, což je vhodnější, obzvláště u větších ploch a v komerčních prostorech (zde povinné)

Ultra kompaktní

Díky tloušťce materiálu pouhých 5 mm vyniká podlaha EGGER Design+ Flooring při zpracování i používání. Žádné úpravy dveřních zárubní a přechodů při renovacích, velmi vhodné u podlahového topení a zcela jednoduchý přířez řezacím nožem – to je jen několik výhod štíhlé konstrukce.

DualSeal

Základem podlahy je dřevovláknitá deska UWF (Ultra Wood Fibre Board) z nejčistších jehličnatých dřevin. Voděodolné uzavření DualSeal chrání vnitřní nosnou desku před průnikem vlhkosti z obou stran. Dvojí ochrana je lepší. Díky této technologii se
dovnitř nedostane ani kapka vody. Podlaha je proto vhodná pro vlhké prostory i pro použití na intenzivně namáhaných plochách.

SelfRepair

Speciální struktura molekul elastického povrchu TPU (což je zkratka pro termoplastický polyuretan) umožňuje specifickou regeneraci při bodovém zatížení v tlaku. Otisky na povrchu, např. od nohou nábytku, samy zmizí během velmi krátké doby.

UNI fit!

Patentovaný zaklapávací systém UNI fit! zaručuje velmi snadnou montáž, která je až o 40 % rychlejší. Zvláštnost: Podlahu lze celoplošně lepit nebo pokládat jako plovoucí.

Třída použití

Pro všechny obytné místnosti s intenzívním využíváním a také pro komerční a veřejné prostory s intenzivním využíváním. Již žádné rozhodování mezi požadavkem na extrémně odolnou krytinu, moderní vzhled a ekologické řešení podlahy.

4-stranná faseta Woodvision

Obvodová faseta V výrazně vyzdvihuje ráz dřevěné podlahy.

4+2

To, co vypadá jako tři malé dlaždice, je obratem položeno. Dodatečně vyfrézované fasety na panelech Large zajišťují přirozený vzhled dlaždic – jen u reprodukcí materiálů.

Povrchová struktura Native

Jemná pórovitá struktura s decentními stopami po pile propůjčuje dekorům přirozený ráz. Střídání rovnoletých a fládrových struktur zajišťuje velmi živý vzhled.

Povrchová struktura Rustic

Paralelně kartáčovaný a hluboký povrch vůči struktuře dekoru podtrhuje rustikální ráz dekorů.

Povrchová struktura Stone

Struktura kamenného nebo kovového povrchu propůjčuje podlaze autentický vzhled. Hloubka a rozdělení charakteristických rysů struktury podtrhuje puristický vzhled dekorů.

  • Balení   :   2,52m2
  • Rozměr :   5x243x1292mm
  • Cena    :    999,-Kč/m2 s DPH
  • Cena    :   2 517,-Kč/balení s DPH

Odběrné místa :

  • Praha - skladem
  • Ústí nad Orlicí - do týdne (T.G.Masaryka 897) prodejna Podlahy Zvoníček

 

Tento produkt je plně k dispozici na naší vzorkové prodejně.

Pro prodej přez eshop se produkt připravuje.

Způsob pokládky: