Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


PVC podlahy

PVC krytiny, často také nazývány jako vinylové podlahy v roli, jsou vícevrstvé syntetické krytiny, které se vyrábí jako napodobenina nejrůznějších druhů dřevěných podlah (stejně, jako laminátové podlahy), ale také v široké škále dlažeb a jiných barevných variant. Je to velmi pružný materiál, po kterém se příjemně chodí. Vysokou míru také vykazuje odolnost vůči mechanickému poškození, zejména vůči oděru. PVC podlahy poskytují také vysokou zvukovou i tepelnou izolaci.

Výhodou PVC krytin v rolích je rychlá pokládka a celkový výsledek podlahy bez spojů. Nejčastěji jsou vyráběny v šíři 4 m, mnoho typů se však dodává i v šířích 1,5 m, 2 m, 3 m, některé typy i v šíři 5 m.

Odolnost a životnost:
Odolnost vůči oděru a mechanickému poškození je vysoká, velmi často se využívá i do komerčních prostor s vysokou náročností na zátěž.

Vhodné prostory:
Vzhledem k vysoké odolnosti se podlahy z PVC hodí v podstatě všude – jak do komerčních prostor, tak i do bytů.

PVC podlahy jsou velmi oblíbené pro jejich cenu, široký výběr dekorů a velmi snadnou údržbu.