Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Obložky lomené

Lomené zárubně

 

Naše obložkové zárubně lze upravit i do podkrovních místností, kde šikmý strop brání použítí klasických obložkových zárubní. Samozřejmostí je dodávka celého kompletu, kde i dveřní křídlo je vyrobeno dle požadovaných rozměrů. Také tento typ zárubně lze dodat jako slepou zárubeň, která se používá na obložení pouze stavebního otvoru bez použití dveřního křídla.

Fotka 4

Fotka 3

Orientace otvírání otočných dveří

Mezi nejčastější typ dveří patří dveře otočné. Ty se otevírají na levou nebo pravou stranu, ale právě v tomto označení se často chybuje. Správně tedy stranu dveří určíte tak, že se postavíte před dveřní otvor, jako byste se chystali otevřít dveře k sobě. Budete tedy stát čelem k pantům zárubně a budou-li tyto panty napravo, pak jsou to dveře pravé a budou-li nalevo, pak jsou to dveře levé.

Otvíraní dveří pro falcové a bezfalcové dveře