Foliované dveře

  • Jedná se o dveře s povrchovou úpravou ECO TOP - fólie se strukturou dřeva. Jedná se o kvalitní dřevo imitující fólii s širokou nabídkou dekorů. U dveří typu Dynamic používáme folie s vysokou odolností na mechanické namáhání - otěr, poškrábání atd. Dveře mají dobrý poměr kvalita/cena a jsou vhodné především pro projektové zakázky. Ve stejných dekorech dodáváme i obložkové zárubně DIN.

Laminované dveře

Tyto typy dveří věrně imitují přírodní materiály, ale díky svým mechanickým vlastnostem a cenou patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. V naší nabídce najdete nejširší výběr barevných odstínů mezi výrobci dveří .


  • LAMISTONE - Jedná se o dveře s povrchovou úpravou - povrch a vrstvou chránící proti otěru a působení chemických látek . Povrch je vhodný pro věřejné budovy a používán v podmínkách intenzivního používání dveří - hotely, kanceláře, plavecké bazény , administrativní budovy atd.
  • Gravistone - Jedná se o dveře s povrchovou úpravou - povrch a vrstvou chránící proti otěru, zvýšenému mechanickému namáhání a zároveň s výraznou prostorovou strukturou dřeva /kartáčování / Vhodné pro byty , hotely.
  • CPL 0,2 a 0,5 mm - Jedná se o nejkvalitnější dveře s povrchovou úpravou laminát - povrch a vrstvou chránící proti otěru a působení chemických látek . Povrch je vhodný pro veřejné budovy a používán v podmínkách intenzivního používání dveří - hotely, kanceláře, plavecké bazény , administrativní budovy atd.Dýhované dveře

Povrchovou úpravou dveří jsou přírodní materiály - dýhy . Jsou velmi populární díky svému charakteru a vůni , který dodají vašemu domu,bytu nebo objektu .

Naše firma dodává na rozdíl od jiných výrobců pravé přírodní dýhy na všech hranách a falcích v provedení polo - otevřený pór. Finální povrchovou úpravou je UV lak ve dvou vrstvách , který zabraňuje stárnutí a změnám barev dýh.

V naší nabídce najdete širokou škálu materiálů od standardních dub, buk, javor po exotické wenge, teak atd.. POL-SKONE je jedinou výrobní firmou , která standardně dodává mořené dýhy - probarvené dýhy LIMBA a DUB dle výběru . Dále dodáváme luxusní provedení dub olejovaný , který je vhodný do přírodních interiérů - roubenky, dřevostavby atc .

Posuvné dveře na stěnu a do pouzdra

Speciální posuvné dveře se používají do atypických prostor. Velmi polulární jsou dnes dveře posuvné do pouzder. Uvedené typy dodáváme ve všech povrchových úpravách tak, aby vytvořili společně s interiérovými dveřmi jednotný design / barevný soulad.

Stříkané dveře

Povrchovou úpravou dveří jsou barvy dle vzorkovníku RAL nebo NCS - v provedení polo mat.
Povrchy jsou mechanicky méně odolné , ale jsou velmi populární díky své rozmanitosti barev a široké nabídce modelů.

Tyto typy dveří používají architekti pro univerzity, školy, nemocnice atd.

Standardní barva u natíraných dveří je bílá - NCS N500 N ostatní barvy za příplatek

Skládací dveře

  • Dveřní křídlo je zhotoveno z dřevěného rámu obloženého dvěma hladkými HDF deskami,
    laminovanými a dýhovanými.
  • Standardní výplň tvoří vrstva se strukturou "medová plástev".